• SJO RVLC JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Portena, RichardOverige stafTeammanager
    Zijlstra, FolkertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 11:00S.F. Deinum JO19-1 - SJO RVLC JO19-1Sportpark Deinum
    30 okt. 10:30SJO RVLC JO19-1 - SC Joure JO19-2Sportpark de Stripe
    6 nov. 14:30Akkrum JO19-1 - SJO RVLC JO19-1Sportpark De Meine
    20 nov. 10:00TOP'63 JO19-1 - SJO RVLC JO19-1Sportpark De Bou
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Workum JO19-1 - SJO RVLC JO19-14 - 2
    9 okt.SJO RVLC JO19-1 - SC Bolsward JO19-210 - 0
  • Poulestanden SJO RVLC JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1330013679
    2Workum JO19-122008176
    3S.F. Deinum JO19-1320114956
    4GAVC JO19-121107164
    5SC Joure JO19-2311112664
    6Blauw Wit '34 JO19-2210111473
    7SJO RVLC JO19-121016423
    8ST SDS Nijland JO19-13102210-83
    9St.Annaparochie JO19-1100127-50
    10Akkrum JO19-1200208-80
    11TOP'63 JO19-13003322-190

    Poulestanden SJO RVLC JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO RVLC JO19-13210213187
    2SC Emmeloord JO19-132011012-26
    3SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1311178-14
    4Tollebeek JO19-13003318-150

    Poulestanden SJO RVLC JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-11100111103
    2Harkemase Boys JO19-111006063
    3SJO Dalen/DSC JO19-111004133
    4SVN'69 JO19-111004133
    5Helpman JO19-211003033
    6ST SVM/Tonego JO19-111005323
    7Workum JO19-111004223
    8Elim JO19-111003213
    9Smilde'94 JO19-111002113
    10LEO (Loon) JO19-111002203
    11HS'88 JO19-111001103
    12Noordster JO19-111001103
    13SC Erica JO19-111000003
    14St.Annaparochie JO19-100000000
    15Blauw Wit '34 JO19-200000000
    16S.F. Deinum JO19-100000000
    17GAVC JO19-100000000
    18Jubbega JO19-100000000
    19ONB JO19-100000000
    20VV Opende JO19-100000000
    21ST Gieten/Eext JO19-110012200
    22Peize JO19-110011100
    23BNC JO19-110011100
    24FC Ter Apel '96 JO19-110010000
    25Noordscheschut JO19-1100123-10
    26Dwingeloo JO19-1100112-10
    27Urk JO19-2100135-20
    28SJO RVLC JO19-1100124-20
    29Raptim JO19-1100114-30
    30ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1100114-30
    31Aduard 2000 JO19-1100103-30
    32Drogeham JO19-1100106-60
    33De Sweach JO19-11001111-100