• SJO RVLC JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosscha, JacobOverige stafTeammanager
    Jong, Frits deTechnische stafTrainer/coach
    Winter, Steven deTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 10:30SJO RVLC JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-2Sportpark Renado
    6 nov. 10:45Balk JO17-1 - SJO RVLC JO17-1Sportpark De Wilgen
    13 nov. 10:30SJO RVLC JO17-1 - Urk JO17-2Sportpark Renado
    20 nov. 13:00SJO RVLC JO17-1 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1Sportpark Renado
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Balk JO17-1 - SJO RVLC JO17-113 - 0
  • Poulestanden SJO RVLC JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-12200143116
    2Scharnegoutum'70 JO17-122008176
    3SC Joure JO17-23201912-36
    4Flevo Boys JO17-23111121204
    5Urk JO17-211005143
    6Heerenveense Boys JO17-221018533
    7SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-12011710-31
    8GAVC JO17-1100105-50
    9SJO RVLC JO17-1200237-40
    10SC Bolsward JO17-22002212-100

    Poulestanden SJO RVLC JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO RVLC JO17-13300175129
    2ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-13201218136
    3Creil-Bant JO17-131021415-13
    4Urk JO17-33003428-240

    Poulestanden SJO RVLC JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-11100130133
    2TLC JO17-111007073
    3ST Gieten/Eext JO17-1JM11005053
    4ASVB JO17-1JM11004043
    5Blauw Wit '34 JO17-311004043
    6SC Erica JO17-111004043
    7fc Harlingen JO17-111003033
    8Actief JO17-111004223
    9S.F. Deinum JO17-111003123
    10SJO Broekster Walden JO17-111007613
    11Nieuw Buinen JO17-111001103
    12Akkrum JO17-100000000
    13Blauw Wit '34 JO17-200000000
    14DESZ JO17-100000000
    15Drenthina JO17-100000000
    16SC Emmeloord JO17-100000000
    17GVAV-Rapiditas JO17-200000000
    18Harkstede JO17-100000000
    19Heerenveense Boys JO17-200000000
    20LEO (Loon) JO17-100000000
    21LTC JO17-100000000
    22MKV'29 JO17-100000000
    23ONR JO17-100000000
    24Peize JO17-100000000
    25SJO Ens/Kraggenburg JO17-100000000
    26Staphorst JO17-100000000
    27Twedo JO17-100000000
    28S.V. Oosterwolde JO17-110011100
    29Kollum JO17-1100167-10
    30Helpman JO17-2100124-20
    31St.Annaparochie JO17-1100113-20
    32SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1100103-30
    33Hardegarijp JO17-1100104-40
    34Noordster JO17-1100104-40
    35SJO Dalen/DSC JO17-1JM100104-40
    36Hoogezand JO17-2100105-50
    37Be Quick D JO17-3100107-70
    38SJO RVLC JO17-11001013-130