• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdPlaats
    za 11-02-2023SJO RVLC JO19-1V.V. Heerenveen JO19-111:00LANGWEER
    za 11-02-2023De Blesse JO17-1JMSJO RVLC JO17-114:00BLESDIJKE
    za 11-02-2023SJO RVLC JO17-2Urk JO17-311:30SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023CVVO JO15-1SJO RVLC JO15-110:45LEMMER
    za 11-02-2023SJO RVLC JO14-1Tonego JO14-109:30IDSKENHUIZEN
    za 11-02-2023Balk JO14-3SJO RVLC JO14-209:00BALK
    za 11-02-2023SJO RVLC JO14-3V.V. Heerenveen JO14-310:00SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023vv Sneek Wit Zwart JO12-1SJO RVLC JO12-1JM11:15SNEEK
    za 11-02-2023V.V. Heerenveen JO12-3SJO RVLC JO12-212:45HEERENVEEN
    za 11-02-2023SJO RVLC JO12-3De Walde JO12-109:00SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023Heerenveense Boys JO11-1JMSJO RVLC JO11-109:15HEERENVEEN
    za 11-02-2023SJO RVLC JO11-2vv Sneek Wit Zwart JO11-309:30IDSKENHUIZEN
    za 11-02-2023SDS JO10-1SJO RVLC JO10-110:30EASTEREIN
    za 11-02-2023SJO RVLC JO10-2CVVO MO10-109:00SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023SJO RVLC JO10-3SC Emmeloord JO10-210:00SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023LSC 1890 JO9-1SJO RVLC JO9-111:00SNEEK
    za 11-02-2023Woudsend JO9-1SJO RVLC JO9-2JM09:00WOUDSEND
    za 11-02-2023SJO RVLC JO9-3CVVO MO9-109:00SINT NICOLAASGA
    za 11-02-2023SJO RVLC JO8-1Joure SC JO8-2JM09:00LANGWEER
    za 11-02-2023Scharnegoutum'70 JO8-1SJO RVLC JO8-209:00SCHARNEGOUTUM
    za 11-02-2023RWF MO15-1SJO RVLC MO15-110:30FRIESCHEPALEN
    za 18-02-2023SC Emmeloord JO19-1SJO RVLC JO19-114:30EMMELOORD
    za 18-02-2023Urk JO17-2SJO RVLC JO17-111:45URK
    za 18-02-2023CVVO JO17-1SJO RVLC JO17-209:00LEMMER
    za 18-02-2023SJO RVLC JO15-1Akkrum JO15-111:30SINT NICOLAASGA
    za 18-02-2023SC Joure JO14-1SJO RVLC JO14-110:30JOURE
    za 18-02-2023SJO RVLC JO14-2ST IJVC/Blauwhuis JO14-109:00IDSKENHUIZEN
    za 18-02-2023TOP'63 JO14-1SJO RVLC JO14-310:00OPPENHUIZEN
    za 18-02-2023SJO RVLC JO12-1JMSC Bolsward JO12-110:30IDSKENHUIZEN
    za 18-02-2023SJO RVLC JO12-2Flevo Boys JO12-210:00SINT NICOLAASGA
    za 18-02-2023SJO RVLC JO11-1Steenwijkerwold JO11-1JM09:00IDSKENHUIZEN
    za 18-02-2023SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2SJO RVLC JO11-209:00HEEG
    za 18-02-2023SJO RVLC JO10-1vv Sneek Wit Zwart JO10-110:00SINT NICOLAASGA
    za 18-02-2023VWC JO10-1SJO RVLC JO10-209:00MUNNEKEBUREN
    za 18-02-2023SC Joure JO10-4SJO RVLC JO10-310:25JOURE
    za 18-02-2023SJO RVLC JO9-1SDS JO9-109:00LANGWEER
    za 18-02-2023SJO RVLC JO9-2JMEBC JO9-109:00IDSKENHUIZEN
    za 18-02-2023CVVO JO9-4SJO RVLC JO9-311:15LEMMER
    za 18-02-2023DWP JO8-1JMSJO RVLC JO8-109:00SINTJOHANNESGA
    za 18-02-2023SJO RVLC JO8-2V.V. Heerenveen JO8-310:00LANGWEER
    za 18-02-2023SJO RVLC MO15-1ST Drachten/Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO15-110:00SINT NICOLAASGA
    za 18-02-2023CVVO MO20-1SJO RVLC MO20-109:00LEMMER
    za 04-03-2023Akkrum JO19-1SJO RVLC JO19-114:30AKKRUM
    za 04-03-2023Blauw Wit '34 MO15-2SJO RVLC MO15-111:45LEEUWARDEN
    za 11-03-2023SJO RVLC JO19-1ST NOK/Bakhuizen JO19-111:00LANGWEER
    za 11-03-2023SJO RVLC JO17-1Balk JO17-111:45IDSKENHUIZEN
    za 11-03-2023SJO RVLC JO17-2Tonego JO17-111:00SINT NICOLAASGA
    za 11-03-2023LSC 1890 JO15-2SJO RVLC JO15-111:00SNEEK
    za 11-03-2023SJO RVLC JO14-1Jacob St. JO14-1JM09:00IDSKENHUIZEN
    za 11-03-2023SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1SJO RVLC JO14-212:30HOMMERTS